Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„15+” – projekt Teatru Interaktywnego

Data publikacji: 2014-02-21, Data modyfikacji: 2014-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Śpiesz się do Beceku! Na dzisiejszy spektakl w ramach cyklu HartOFFanie Teatrem pozostało bowiem niewiele biletów. Punktualnie o 19.00 swój niezwykły projekt „15+” zaprezentuje Teatr Interaktywny. Serdecznie zapraszamy!

Teatr Interaktywny to tymczasowa nazwa zespołu, a zarazem metody pracy grupy młodych ludzi z Bytomia, którzy pod opieką instruktorów zrealizowali dotychczas trzy projekty: „Córka”, „Judyta” oraz najnowszy, którego pierwszy pokaz mogliśmy zobaczyć w grudniu minionego roku - „15 +”.

Projekt prowadzi Marcin Drzazga, biorą w nim udział m.in. uczennice śląskich liceów i studentki. Spektakl jest autorskim działaniem całej grupy. Tym razem dorośli wspólnie z nastolatkami ze sceny opowiedzą o ważnych sprawach łączących jak i dzielących pokolenia. Spektakl prowokuje do pytań o granice naszej własnej intymności, autonomii, o sposoby budowania relacji w rodzinie, związku. Weź udział w naszym projekcie. Oglądaj teatr - miej wpływ na rzeczywistość – zachęcają artyści.

Spektakl dla widzów od lat 15.

 

Urząd Miejski w Bytomiu, Źródło artykułu: www.bytom.pl, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Bytomiu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola