Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bytomscy policjanci poznawali historię Miechowic na rowerze

Data publikacji: 2018-07-17, Data modyfikacji: 2018-07-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 15 lipca 2018 roku, już po raz kolejny odbyła się wycieczka rowerowa bytomskich funkcjonariuszy, tym razem pod hasłem „Historia Miechowic na rowerze”. W wycieczce tradycyjnie już wziął udział Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podinspektor Dariusz Dziurka. Mieliśmy również przyjemność po raz kolejny gościć funkcjonariuszy chorzowskiej Policji. W trakcie wycieczki funkcjonariusze wraz z rodzinami i przyjaciółmi, mogli na rowerach poznać ciekawą historię Miechowic. Pomysłodawcą takiej formy poznawania historii połączonej z rekreacją jest mł. asp. Adam Pawełczyk były funkcjonariusz KMP w Bytomiu, który obecnie pełni służbę w KWP w Katowicach.

Pełna treść wiadomości na: bytom.slaska.policja.gov.pl/ka4/informacje/wiadomosci/237859,Bytomscy-policjanci-poznawali-historie-Miechowic-na-rowerze.html
bytom.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: bytom.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola