Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark otwiera podwoje

Data publikacji: 2014-03-03, Data modyfikacji: 2014-03-03
A A AWydrukDrukuj  
 

Najbliższy weekend będzie świętem dla miłośników tańca. Swoje podwoje otwiera Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark. Od 7 do 9 marca dla chętnych przygotowano warsztaty, spektakle dla dzieci i dorosłych, będzie można również zwiedzić budynek teatru.

W piątek, 7 marca o 19.00 na inaugurację wystąpi Polski Teatr Tańca ze spektaklem „Czterdzieści". Przygotowano też zajęcia rytmiki oraz baletu dla dzieci.

Podczas dni otwartych Pracownia Ruchu prowadzić będzie nabór do zespołów tańca współczesnego w dwóch grupach wiekowych. W piątek od 18.00 dla młodzieży (14 - 16 lat), a w sobotę od 10.00 dla dzieci (7 - 13 lat).

W sobotni poranek na zajęcia taneczne rodzice będą mogli przyprowadzić najmłodsze pociechy (2 - 5 lat), starsze dzieci będą mogły spróbować sił w street dance. Później rozpoczną się zajęcia dla dorosłych. Jest w czym wybierać - zajęcia tańca współczesnego, taniec latynoamerykański solo, jazz, podstawy tańca klasycznego, improwizacja. Można będzie wziąć także udział w zajęciach pilates, jogi i relaksacji. Od 10.00 do 18.00 potrwa audycja do spektaklu „This not a love song" w choreografii Ivgi&Greber.

W niedzielę o 11.00 Bytomski Teatr Tańca i ruchu Rozbark zaprasza najmłodszych na „Przygody Kaja i Gerdy" w wykonaniu Bydgoskiego Teatru Lalek Buratino. O 11.00 i 13.00 dla dorosłych odbędą się zajęcia tańca współczesnego, a od 14.00 do 16.00 będzie można zwiedzić teatr.

Szczegółowy program dni otwartych znajduje się na: www.teatrrozbark.pl .

 

Urząd Miejski w Bytomiu, Źródło artykułu: www.bytom.pl, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Bytomiu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola