Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łyżwiarze na start

Data publikacji: 2014-02-20, Data modyfikacji: 2014-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Rywalizacją łyżwiarzy szybkich na Igrzyskach Olimpijskich emocjonuje się cały świat. My mogliśmy podziwiać wspaniały występ Zbigniewa Bródki, który został mistrzem olimpijskim w wyścigu na dystansie 1500 metrów. Już 1 marca każdy z nas będzie mógł spróbować własnych sił z rówieśnikami i pościgać się, biorąc udział w Mistrzostwach Bytomia w Łyżwiarstwie Szybkim.

Impreza odbędzie się na lodowisku przy ul. Pułaskiego 71. Tam od 9.30 do 10.45 w biurze zawodów będą przyjmowane zgłoszenia do zawodów. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w mistrzostwach. O 11.00 na taflę wyjadą pierwsi uczestnicy, którzy będą rywalizować w poszczególnych kategoriach wiekowych o medale i dyplomy.

 

 

Urząd Miejski w Bytomiu, Źródło artykułu: www.bytom.pl, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Bytomiu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola