Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Osiemnastkę ma się tylko raz

Data publikacji: 2014-02-22, Data modyfikacji: 2014-02-22
A A AWydrukDrukuj  
 

Klub Emerytów, Absolwentów i Sympatyków Energetyk-Elektronik w Bytomiu skończył właśnie 18 lat! Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu w sobotę w Bytomskim Ośrodku Edukacji zorganizowano uroczysty koncert galowy.

„Osiemnastkę” ma się tylko raz, dlatego na sobotnią uroczystość do Bytomia przyjechało kilkudziesięciu absolwentów popularnego „Elektronika” z różnych lat. Klub z pewnością nie istniałby bez jego współzałożycielki i prawdziwego symbolu – pani Elżbiety Sochackiej. To właśnie na ręce popularnej „Basi” życzenia i gratulacje złożyli przedstawiciele władz miasta: Wiceprezydenci Bytomia Aneta Latacz i Henryk Bonk oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Bytomiu – pani Danuta Skalska.

Pełnoletniość trzeba uczcić w wyjątkowy sposób, dlatego po części oficjalnej swój talent podczas koncertu galowego zaprezentowały zaproszone zespoły i soliści. Wystąpił między innymi znakomity duet „Romantyczni”, nowopowstały chór „Wspomnień Czar” oraz znakomita solistka Bożena Związek. Całą imprezę poprowadził niezawodny Krzysztof Woźniak.

Olbrzymią popularnością cieszyły się także pamiątkowe albumy ze zdjęciami, a zebrane podczas koncertu dobrowolne datki przekazano na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

Urząd Miejski w Bytomiu, Źródło artykułu: www.bytom.pl, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Bytomiu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola