Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja wciąż szuka pokrzywdzonych

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Policjanci z II Komisariatu Policji w Bytomiu poszukują osoby pokrzywdzone przez Agencję Usług Bankowych świadczącą usługi finansowe mieszczącą się w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94. Policja prowadzi sprawę, w której właścicielka agencji przyjmowała wpłaty pieniędzy najczęściej za czynsz, których następnie nie przekazywała do odbiorcy. W ten sposób działała na szkodę wielu pokrzywdzonych. Policja prosi osoby, które dokonywały wpłat w Agencji Usług Bankowych w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94 o zweryfikowanie czy dokonane wpłaty trafiły do odbiorców. Wszystkie osoby oszukane przez Agencję Usług Bankowych mieszczącą się w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94, proszone są o zgłoszenie się do II Komisariatu w Bytomiu przy ul. Chrzanowskiego 1a nr tel. 32 395 66 10, bądź do najbliższej jednostki policji 997,112.

Pełna treść wiadomości na: bytom.slaska.policja.gov.pl/ka4/informacje/wiadomosci/251066,Policja-wciaz-szuka-pokrzywdzonych.html
bytom.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: bytom.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola