Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolenie dla członów Zespołu Interdyscyplinarnego oraz osób zaangażowanych w działania na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyło się szkolenie dla osób zaangażowanych w postępowanie na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Celem szkolenia było podniesienie kwalifikacji zawodowych osób pracujących w tym obszarze. Szkolenie prowadził Grzegorz Wrona – doktor nauk prawnych, adwokat specjalizujący się w prawie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Pełna treść wiadomości na: bytom.slaska.policja.gov.pl/ka4/informacje/wiadomosci/249444,Szkolenie-dla-czlonow-Zespolu-Interdyscyplinarnego-oraz-osob-zaangazowanych-w-dz.html
bytom.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: bytom.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola