Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmiany w Zarządzie BGŻ BNP Paribas Faktoring

Data publikacji: 2017-10-16, Data modyfikacji: 2017-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Zmiany w Zarządzie BGŻ BNP Paribas Faktoring

BGŻ BNP Paribas Faktoring, spółka zależna Banku BGŻ BNP Paribas, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm rynku faktoringowego w Polsce. Od czerwca br. doszło do istotnych zmian w strukturze organizacyjnej Spółki. W skład Zarządu weszli: Paweł Bryła, Paweł Nowak oraz Tomasz Klabisz.

Decyzją Rady Nadzorczej od 1 października br. Paweł Bryła został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu BGŻ BNP Paribas Faktoring. Zastąpił on Stephane Becoulet, który po 3 latach złożył rezygnację. Paweł Bryła karierę w branży faktoringowej rozpoczął w 1994 roku uczestnicząc w tworzeniu spółki Polfactor. Przez kolejne lata pracował w instytucjach finansowych w obszarze bankowości korporacyjnej. W 2009 roku objął stanowisko członka zarządu spółki mFaktoring, gdzie pracował do września br.

Paweł Nowak, związany ze spółką od 4 lat, we wrześniu br. objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Członka Zarządu BGŻ BNP Paribas Faktoring. Od 2015 roku kierował sprzedażą w segmencie dużych korporacji. Obecnie Paweł Nowak nadzoruje Departament Sprzedaży, w tym jednostki odpowiedzialne za sprzedaż MŚP, dużych korporacji oraz sprzedaż bezpośrednią, a także analizę biznesową.

W czerwcu br. Tomasz Klabisz dołączył do Zarządu spółki i jest odpowiedzialny za obszary analizy finansowej, księgowości, administracji oraz HR. Tomasz Klabisz od początku kariery zawodowej związany jest z bankowością. W 2009 roku objął stanowisko Dyrektora Działu Finansów Sygma Banku Polska S.A., natomiast w BNP Paribas GSC S.A.  sprawował obowiązki Członka Zarządu oraz Dyrektora Finansowego. W 2016 roku powierzono mu stanowisko Dyrektora Działu Rachunkowości Finansowej Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Bank BGŻ BNP Paribas
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola