Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Dzieci odwiedziły bytomską komendę

Data dodania: 2018-10-18
Dzisiaj policjanci z bytomskiej komendy w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo" gościli dzieci. Stróżów prawa odwiedzili najmłodsi z przedszkola przy al. Legionów... więcej »
 
 

Podsumowanie działań "Rowerem...

Data dodania: 2018-10-18
Wczoraj bytomska drogówka wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej prowadziła działania w ramach kampanii „Rowerem bezpieczniej do celu”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie be... więcej »
 
 

Policjanci rozmawiali z uczniami o...

Data dodania: 2018-10-18
Policjanci z bytomskiej komendy spotkali się z uczniami z podstawówki. Stróże prawa odwiedzili szkołę przy ul. Szymały. Mundurowi podczas prowadzonej prelekcji przekazali uczniom podstawowe i... więcej »
 
 

XII EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z HANDLEM LUDŹMI

Data dodania: 2018-10-18
18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. W tym roku będą to już XII obchody. Szczególnie tego dnia organy ścigania, w tym Policja, organizacje rządowe ... więcej »
 
 

Weekend na sportowo z bytomskimi policjantami

Data dodania: 2018-10-17
Bytomscy policjanci znaleźli doskonały sposób na oderwanie się od codziennej służby. W miniony weekend mundurowi uczestniczyli w 2 różnych imprezach sportowych na terenie Radzionkowa i K... więcej »
 
 

Drugi z poszukiwanych 16-latków w rękach...

Data dodania: 2018-10-17
Drugi z poszukiwanych 16-latków w rękach bytomskich kryminalnych. Policjanci zatrzymali go wczoraj wieczorem przy ul. Piekarskiej. Młodzieniec trafił do policyjnej izby dziecka. Teraz sąd dla nieletnich ... więcej »
 
 

Policyjny dozór dla 25-latka za pobicie i włamanie

Data dodania: 2018-10-16
Policyjny dozór dla 25-latka. Mężczyzna pobił i okradł byłą partnerkę a gdy była w szpitalu włamał się do jej mieszkania. Bytomianin zabrał 34-latce telefon kom&oa... więcej »
 
 

Podsumowanie działań...

Data dodania: 2018-10-16
Wczoraj na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych. Policjanci skontrolow... więcej »
 
 

Podziękowania dla policjantów bytomskiej drogówki

Data dodania: 2018-10-16
Komendant Miejski Policji w Bytomiu otrzymał list z podziękowaniami za pomoc, jaką policjanci z drogówki okazali starszemu niepełnosprawnemu kierowcy. Mundurowi w październiku tego roku, w centrum m... więcej »
 
 

Poszukiwany 16-latek w policyjnych rękach

Data dodania: 2018-10-16
Bytomscy policjanci zatrzymali wczoraj wieczorem 16-latka. Jest to jeden z dwójki bytomian, którzy byli poszukiwani przez piekarskich stróżów prawa. Młodzieniec trafił do policyjnej izby ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 292
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola