Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

KRADLI PRĄD

Data dodania: 2018-12-13
Bytomscy policjanci z III komisariatu przy ul. Rostka wspólnie z pracownikami firmy dostarczającej energię elektryczną sprawdzili stan instalacji elektrycznych i ujawnili kradzieże prądu. „Lew... więcej »
 
 

BIEG MIKOŁAJÓW POD OKIEM DROGÓWKI

Data dodania: 2018-12-13
Bytomscy policjanci dbali o bezpieczeństwo uczestników Biegu Świętych Mikołajów. Zawody odbyły się w minioną sobotę w centrum miasta. Stróże prawa promowali bezpiec... więcej »
 
 

ZABEZPIECZAJĄ I POMAGAJĄ

Data dodania: 2018-12-12
Policjanci zabezpieczający COP24 pomagają mieszkańcom oraz gościom zza granicy w kłopotliwych zdarzeniach życia codziennego. Problemowe sytuacje są uciążliwe zwłaszcza dla cudzozie... więcej »
 
 

POLICJANCI ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO NA LOTNISKU...

Data dodania: 2018-12-12
Międzynarodowy Port Lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach jest regionalnym portem lotniczym dla całego województwa śląskiego. To właśnie tu przylatuje większość zaproszonych na COP 2... więcej »
 
 

Poszukiwani sprawcy kradzieży

Data dodania: 2018-12-11
Bytomscy stróże prawa poszukują sprawców kradzieży sprzętu RTV. Do zdarzenia doszło 5 listopada tego roku w Centrum Handlowym przy ul. Zabrzańskiej. Osoby mogące pomóc w usta... więcej »
 
 

WSPÓŁPRACA SŁUŻB PODCZAS COP 24

Data dodania: 2018-12-11
Podczas zabezpieczenia jednego z największych wydarzeń w ostatnim czasie na Śląsku - COP 24 - niezwykle ważna jest współpraca wszystkich służb. Wszystko po to, aby w przypadku potrzeb... więcej »
 
 

Areszt dla 37-latka za usiłowanie zabójstwa swojej...

Data dodania: 2018-12-10
Policjanci z Bytomia zatrzymali 37-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojej byłej konkubiny. Ponadto mężczyzna młotkiem uderzył w głowę 44-letniego sąsiada, a nożem ... więcej »
 
 

ODPOWIEDŹ NA NIEPRAWDZIWE INFORMACJE POJAWIAJĄCE...

Data dodania: 2018-12-10
W odpowiedzi na nieprawdziwe doniesienia medialne informujemy, że wczorajszy marsz klimatyczny nie został przerwany przez mundurowych. To organizatorzy wydarzenia zdecydowali o jego zakończeniu. W chwili gdy uczestn... więcej »
 
 

INTERWENIOWALI W ZWIĄZKU Z WYŚWIETLENIEM NAPISU NA...

Data dodania: 2018-12-10
Każdego dnia kilka tysięcy policjantów ze Śląska i spoza województwa dba o zapewnienie porządku i bezpieczeństwa publicznego podczas szczytu klimatycznego. Dzisiaj interweniowali w zwi&#... więcej »
 
 

POMOC PRZYSZŁA NA CZAS

Data dodania: 2018-12-10
27-letnia belgijka zasłabła podczas „Marszu dla Klimatu”. Zauważyli to policjanci, którzy wyprowadzili kobietę z tłumu i udzielili pomocy. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebe... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 303
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola