Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III Gala Honorowych Dawców Nadziei

Data publikacji: 2016-11-29, Data modyfikacji: 2016-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
III Gala Honorowych Dawców Nadziei

Już po raz trzeci Fundacja Dom Nadziei w sposób szczególny podziękuję swoim darczyńcom. W środę, 30 listopada o 18.00 w Operze Śląskiej odbędzie się Gala Honorowych Dawców Nadziei. 

Organizując tę imprezę, chcemy podziękować wszystkim, którzy wspierają naszą misje. Nazywamy ich dawcami nadziei, bo rozbudzają nadzieję zarówno w naszych podopiecznych, jak i nas samych
 – mówi ks. Bogdan Peć, dyrektor Domu Nadziei. 

Przypomnijmy, że Fundacja Dom Nadziei od 21 lat pomaga młodzieży uzależnionej oraz ich rodzinom w walce o normalne i trzeźwe życie. Uzależnienie, z którym zmaga się młodzież w Domu Nadziei wymaga, aby całą dobę był obecny przy nich wykwalifikowany personel. W trakcje ostatniego roku fundacja prowadziła kampanię „Potrzebuje czasu”, której celem było ofiarowanie czasu podopiecznym. 

Podczas gali nastąpi podsumowanie tej akcji. Tgo wieczoru wręczone zostaną statuetki Przyjaciel Fundacji „Dom Nadziei”. Poznamy też laureata w kategorii ,,Dziennikarz, który daje nadzieję” oraz wręczone zostanie wyróżnienie dla najbardziej zaangażowanego wolontariusza Domu Nadziei. 

W części artystycznej wystąpi Anna Humeniuk, wokalistka zespołu Piąty wyraz oraz wychowankowie Domu Nadziei, którzy na scenie opery wystawią spektakl: „Oświadczyny” na podstawie dramatu Antoniego Czechowa.

III Gala Honorowych Dawców Nadziei

redakcja, Źródło artykułu: bytom.pl, Autor zdjęć: bytom.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Bytom - miasto na prawach powiatu stanowiące w latach 1742-1951 siedzibę powiatu, położone na Górnym Śląsku na Wyżynie Śląskiej.

Niegdyś na jego terenie działało 11 kopalni i 2 huty żelaza, obecnie fukcjonuje jedynie kopalnia Bobrek-Centrum. Bytom poszczycić się może średniowieczny układem urbanistycznym miasta, bogactwem zabytków architektonicznych oraz mnogością instytucji kultury.

Ponad to atrakcję stanowią: kolejka wąskotorowa Bytom – Miasteczko Śląskie, tramwaj Konstal N z 1949 roku - najstarszy regularnie kursujący tramwaj w Polsce, czy przyrodnicze - Rezerwat drzew bukowych Segiet w Suchej Górze oraz Rezerwat ptactwa wodnego Żabie Doły.

Bytom leży na szlaku komunikacyjnym autostrady A1 oraz 5 dróg krajowych: 11,78, 79, 88 oraz drogi krajowej nr 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola